ENTREPRENEURSHIP - WORK, BUSINESS, CAREER

13.05.2021

the students who signed up for the English version of the course, please check the link below for the materials. Please make sure the subject appears on your USOS account.

Entrepreneurship. Work, business, career

The online exam will be available on the 5th and 6th June.

PRZEDSIĘBIORCZOŚĆ. PRACA - BIZNES - KARIERA

13.05.2021

Zostały udostępnione materiały do kursu "Przedsiębiorczość. Praca, biznes, kariera", który studenci DSM1 i ZSM1 realizują w semestrze letnim. Proszę zapoznać się z materiałami  i sprawdzić, czy przedmiot wyświetla się na Państwa kontach w USOS.

Przedsiębiorczość. Praca, biznes, kariera

Test zaliczeniowy (online):   05 i 06 czerwca.

22.04.2021

ANKIETA DLA STUDENTÓW DOTYCZĄCA NAUKI JĘZYKÓW OBCYCH W TRAKCIE PANDEMII

Dr Magdalena Maziarz, pełnomocniczka Dziekana Wydziału Filologicznego ds. koordynacji zdalnego nauczania, zwraca się z prośbą do studentów o wypełnienie ankiety:

Dodatkowy termin testów kwalifikacyjnych na lektorat w SPNJO dla studentów DSM

20.04.2021

Dodatkowy test kwalifikacyjny przeznaczony jest dla studentów, którzy nie mogli do niego przystąpić w terminie wyznaczonym dla ich kierunku.

Test jest JEDYNIE dla OKREŚLONEJ grupy studentów.

Do testu MOGĄ przystąpić:

• studenci przeniesieni z innych uczelni;
  • studenci ze starszych lat, którzy nie rozpoczęli nauki (nie są zapisani do grup i nie zdawali egzaminu) a chcieliby rozpocząć naukę języka obcego;
  • studenci, którzy nie podeszli (przeoczyli termin) do testu wraz ze swoim rokiem
    i kierunkiem w wyznaczonym dla nich terminie w listopadzie i grudniu 2020
    oraz marcu 2021;
  • studenci, których test kwalifikacyjny stracił ważność.

Do testu NIE MOGĄ przystąpić:

• studenci, którzy już go pisali a test jest nadal ważny (test traci ważność po 3 semestrach);
  • studenci, którzy rozpoczęli już naukę w grupach.

Jeśli student przystąpi do testu drugi raz, to wynik drugiego testu zostanie anulowany.

Testy odbywają się zdalnie. Informacje można znaleźć na stronie SPNJO:

Testy zostaną otwarte 07.05.2021 o godz. 9.00 a zamknięte 09.05.2021 o godz. 23.59
Studenci powinni skończyć rozwiązywać test najpóźniej 09.05.2021 o godz. 23.59.

Przed przystąpieniem do testu student jest zobowiązany zapisać się poprzez odpowiedni formularz dostępny na stronie SPNJO w dniach 26.04 - 4.05.2021 pod linkiem:

Testy będą aktywne w dniach 7-9.05.2021 od godz. 9.00 (7.05.21) do godz. 23.59 (9.05.21).

Test trwa 100 minut i po tym czasie zamyka się automatycznie.

Linki do testów zostaną wysłane 6.05.2021 na adres „uwr.edu.pl” tylko tym studentom, którzy zapisali się przez formularz i mają prawo przystąpić do testu.
Do testu można przystąpić tylko raz.

• Test trwa 100 minut i składa się ze 120 zadań. Student ma jedno podejście do testu.
  • Po napisaniu testu kwalifikacyjnego studenci zostaną przydzieleni do grup na odpowiednim poziomie. Listy studentów i wykaz grup dla kierunków, które zgodnie
    z programem rozpoczynają lektorat w drugim semestrze ukażą się na stronie SPNJO
    w kafelku WYKAZ GRUP przed rozpoczęciem zajęć w semestrze zimowym w roku akademickim 2021/2022.
  • Student ma obowiązek wypełnić test samodzielnie.