< Wróć

Najnowsze publikacje pracowników IFA

04.09.2017

W ciągu ostatniego roku ukazały się następujące samodzielne publikacje pracowników IFA:

Leszek Berezowski, Christmas Teacher Resources (PWN)

Michał Szawerna, Metaphoricity of Conventionalized Diegetic Images in Comics: A Study in Multimodal Cognitive Linguistics (Peter Lang)

Krzysztof Migdalski, Second Position Effects in the Syntax of Germanic and Slavic Languages (Wydawnictwo Uniwersytetu Wrocławskiego)

Małgorzata Jedynak, Visually Impaired Learners and Selected Correlates of Their Foreign Language Achievement (Wydawnictwo Uniwersytetu Wrocławskiego)

Justyna Deszcz-Tryhubczak, Yes to Solidarity, No to Oppression: Radical Fantasy Fiction and Its Young Readers (Wydawnictwo Uniwersytetu Wrocławskiego)

Marek Kuźniak, Egzamin na tłumacza przysięgłego w praktyce. Język angielski - analiza językowa (wydanie drugie) (CH Beck)

Michał Garcarz, Słownik slangu kierowców. Slangowe rozwinięcia skrótów wyróżników powiatów na polskich tablicach rejestracyjnych (Volumina)

Marcin Walczyński, Cognitive and Psychological Aspects of Interpreting (Wydawnictwo Uniwersytetu Wrocławskiego)

< Wróć