Aktualności

Soviet Children's Literature - lecture

09.02.2021

Centrum Badań Literatury dla Dzieci i Młodzieży Uniwersytetu Wrocławskiego ma zaszczyt zaprosić Państwa na wykład Prof. Mariny Baliny (Illinois Wesleyan University, USA), pierwszy z serii „International Voices in Children's Literature Studies”. Wykład rozpocznie się 10 marca 2021 o godz. 18.00 na platformie MS Teams.

Osoby zainteresowane wzięciem udziału w wykładzie prosimy o kontakt mailowy w terminie do 8 marca na adres: mateusz.swietlicki@uwr.edu.pl.

Balina_invitation to lecture.pdf

Zobacz więcej >

Multilingual sentiment analysis - lecture

09.02.2021

Chamelinguon Language and Culture Club zaprasza na wykład dr. inż. Jana Koconia z CLARIN-PL pt. ‘Recent advances in multilingual AI-driven sentiment analysis: Towards personalised models in subjective tasks’. Wykład odbędzie się 12.02 (w piątek) o godz. 18:00 (przez Zoom). Formularz rejestracyjny dostępny jest tutaj: https://forms.gle/DqrnxN3svxbQW7Mu8
Autorką plakatu jest studentka IFA Sandra Kierasińska.

Zobacz więcej >

Hotel marketing language - lecture

01.02.2021

Chamelinguon Language and Culture Club zaprasza na wykład dr Małgorzaty Drewniok z Uniwersytetu w Lincoln pt. "Luxury Language in Dorchester Collection Hotel Marketing Materials”. Wykład odbędzie się 5 lutego (piątek) o godz. 18:00 (przez Zoom). Formularz rejestracyjny dostępny jest tutaj:
https://forms.gle/tz8EKRWeNQFsb4cB6
Autorką plakatu jest studentka IFA Julia Białecka.

Zobacz więcej >

Janusz Korczak's Pedagogy - lecture

27.01.2021

Pracownia Literatury oraz Kultury Dziecięcej i Młodzieżowej IFA zaprasza do wzięcia udziału w wykładzie Anny Marii Czernow organizowanym w ramach uczestnictwa w programie Erasmus International Master: Children's Literature, Media & Culture.

Zobacz więcej >

Amazonian languages - lecture

12.01.2021

Chamelinguon Language and Culture Club zaprasza na wykład prof. Jaime Peña z Uniwersytetu w Limie pt. “A foray into Amazonian languages, their diversity and contact”. Wykład odbędzie się 15 stycznia o godz. 18:00 (przez Zoom). Formularz rejestracyjny dostępny jest tutaj:

https://forms.gle/B2p2Q4ykbiSzmw199

Link do spotkania zostanie wysłany osobom zarejestrowanym pół godziny przed spotkaniem. Autorką plakatu jest studentka IFA Julia Białecka.

Zobacz więcej >